Który region chciałbyś odwiedzić?

Piękne wybrzeża i rozległe laguny, gęste lasy i tajemnicze bagna – Wybrzeże Bałtyckie wzdłuż Niemiec, Polski i Litwy to miejsce oszałamiających krajobrazów i wszechobecnych cudów natury. Tutaj, w sercu Europy, gdzie można się najmniej tego spodziewać, znajdziemy nieskażone ludzką ręka obszary. Wraz z wykwalifikowanym przewodnikiem natury możesz zagłębić się w świat nieokiełznanego, naturalnego piękna i fascynujących lokalnych kultur. Poznaj niesamowity świat przygód, który na Ciebie czeka!

Niemcy Północno-Wschodnie

Piękno natury przybrzeżnej strefy Morza Bałtyckiego.

Litwa Zachodnia

Ruchome wydmy na wąskiej mierzei Morza Bałtyckiego.

Polska Północno-Zachodnia

Dzikie rzeki i raj
dla ptaków.

Odkrywając piękno przyrody

Wyjątkowe piękno przyrody tuż za rogiem, tajemnicze ślady stóp na piasku i szum wiatru w koronach drzew – zbyt często nie zauważamy tych małych rzeczy. Natura przemawia językami obfitości, dobrobytu i inspiracji, które tak często pozostają niesłyszalne.

Przewodnicy natury pomagają odkryć te małe tajemnice, ich szersze spektrum, dzięki czemu możesz wyostrzyć zmysły na otaczające piękno. Jako mediatorzy między naszymi ludzkimi doświadczeniami a światem przyrody, stwarzają możliwości doświadczenia unikalnych naturalnych zjawisk i spojrzenia daleko poza horyzont.

Oddanie ludziom i przyrodzie

Przewodnicy natury to ludzie tacy jak ty i ja, ale eksperci w swojej dziedzinie. Dzięki wiedzy i doświadczeniu na temat dzikiej przyrody i środowiska naturalnego, znajomości lokalnej fauny oraz zwyczajów i tradycji swojego regionu gwarantują udaną wyprawę.

Dlaczego warto wybrać przewodnika natury?

Poznaj naturalne zjawiska z lokalnymi przewodnikami

Niezapomniane wycieczki

Zrównoważony rozwój i troska o przyrodę i region

Aktualności i wydarzenia

lip 26
Szkolenia online dla przewodników natury

Rozpoczynamy cykl szkoleń dla przewodników natury! Pierwsze spotkanie online odbędzie się już 30 i 31 lipca w godzinach popołudniowych od godziny 17:00. Tematy spotkania 1. Jak skutecznie rozpoznać oczekiwania turysty? Identyfikacja potrzeb grup docelowych korzystających z usług przewodników natury. Fotograf- europejski (światowy) rynek, sylwetka, typy, określenie oczekiwań, Obserwator ptaków (Birdwatchers) – europejski (światowy) rynek, sylwetka, […]