Kurį regioną norite pažinti?

Begaliniai smėlio paplūdimiai ir plačios lagūnos, tankūs miškai ir mistiškos pelkės – Baltijos pajūris Vokietijoje, Lenkijoje ir Lietuvoje yra nuostabių kraštovaizdžių ir laukinės gamtos lobynas. Čia, Europos širdyje, vis dar yra išsaugotos laukinės gamtos, o kvalifikuoti vietos Gamtos gidai gerai pažįsta jos lobynus. Pasirinkite jų siūlomus turus ir pažinkite Pietų Baltijos regionus!

Vakarų Lietuvą

Keliaujančios smėlio kopos siauroje nerijoje prie Baltijos jūros

Šiaurės Lenkiją

Laukinės upės ir
paukščių rojus

Šiaurės rytų Vokietiją

Gamtos turtai atokiuose pajūrio kampeliuose

Gamtos grožio atskleidėjai

Už kalvos slypintis grožis, tylūs garsai medžių viršūnėse, nepažįstami pėdsakai smėlyje – pastebėkite dažnai nepastebimą gamtos unikalumą kartu su Gamtos gidu! Kartu su juo išgirskite gamtos kalbą, kuri teikia ramybę, atradimo džiaugsmą ir įkvėpimą.
Gamtos gidai pabudina mūsų pojūčius ir padeda suprasti didelius bei mažus gamtos pasaulius. Būdami tarpininkai tarp žmogaus ir gamtos, jie sukuria galimybę patirti unikalius gamtos reiškinius ir atverti naujus pažinimo horizontus.

Įsipareigojimai žmonėms ir gamtai

Gamtos gidai yra savo srities specialistai, pažįstantys gamtą, aplinką, regioną ir žmones kaimynystėje – taigi, gali pasiūlyti savo svečiams nuostabią kelionę. Greta to, jie gali suteikti svečių gerbūviui būtinos informacijos apie teritoriją ar duoti reikiamus kontaktus.

Ekskursijos su gamtos gidais

Betarpiškas gamtos reiškinių pažinimas

Nepamirštami turai su kvalifikuotais vietos gidais

Dėmesys tvariai plėtrai regione ir rūpestis gamta

Naujienos ir įvykiai

Rgp 10
Working Hand in Hand (3): Gutshof Liepen_LT

Working hand in hand – The success of a vibrant network Working hand in hand is the key to success, especially for single-acting entrepreneurs like most Nature Guides are. Therefore, we decided to set up a website-series of possible partnerships and hands-on cooperation between Nature Guides and network partners to show opportunities for enlarging the […]